برقکار ساختمان ، امروزه داشتن برق، یکی از مهم ترین نیازهای بشر می‌باشد که باعث شده ما راحت تر زندگی کنیم. برقکاری حرفه ای ساختمان یکی از مهم‌ترین اصول یک آپارتمان خوب برای زندگی کردن است. سیم کشی و برقکاری ساختمان کار بسیار دشواری است و هر کسی قادر به انجام آن نیست. پس باید از یک برقکار  ساختمان حرفه ای جهت انجام این امر استفاده شود.

از آن جایی که کار با برق بسیار خطرناک است، باید در مواقعی که برق ساختمان یا منزل، ایراد پیدا می‌کند از یک برقکار حرفه ای ساختمان کمک بگیرید. تهران برقکار می‌تواند با فرستادن برقکار حرفه ای ساختمان، مشکلات شما را حل کند.

مراحل سیم کشی ساختمان توسط برقکار ساختمان حرفه ای

بهتر است تا ابتدا در مورد مراحل سیم کشی و برقکاری یک برقکار ساختمان حرفه ای آشنا شوید. آگاه بودن از نحوه کار برقکار ساختمان به شما کمک می کند تا به برقکار ساختمان و تعمیرکار مورد نظر راحت تر اعتماد کنید.

برقکار ساختمان
 • در ابتدا، برقکار ساختمان باید نقشه ساختمان را بررسی و تحلیل کند.
 • در این مرحله به وسیله لیزر، فاصله کلید و پریزها با سطح زمین مشخص می‌شود.
 • سپس برقکار ساختمان باید مکانهایی که قرار است لوله‌ها و ورودی‌های برق در آن نصب شوند، با شیار زن مشخص کند.
 • کندن مکان هایی که با شیار زن مشخص شده است.
 • این مرحله نصب کلیدها و پریزها می‌باشد که به قوطی گذاری معروف است. برقکار حرفه ای ساختمان باید قوطی‌ها را با دقت در جای نصب کلیدها، قرار دهد.
 • در این مرحله لوله گذاری توسط برقکار ساختمان انجام می‌شود. (لوله گذاری برای آنتن و سیم‌های برق انجام می‌شود)
 • در مرحله آخر سیم کشی ساختمان انجام می‌شود.

مواقع نیاز به برقکار حرفه ای ساختمان

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، برای رفع ایرادات برقی در منزل یا ساختمانتان، می‌بایست از یک برقکار حرفه ای ساختمان کمک بگیرید. حال در چه مواردی باید از یک برقکار حرفه ای ساختمان استفاده کرد؟ جواب‌ها به این صورت می‌باشند:

برقکار ساختمان
 • وقتی به رفع اتصالی سیم کشی ساختمان نیاز داریم.
 • وقتی سیم‌های برق اتصالی کرده باشند.
 • وقتی وسایل برقی منزل ایراد پیدا کرده اند.
 • برای سیم کشی کلید و پریز و کولر.

شما به راحتی می توانید با کمک گرفتن از یک امداد برق ساختمان، مشکلات خود را برطرف کنید. برقکار سیار ساختمان با حضور در محل شما نیاز شما را به راحتی رفع می کند.

پیشنهاد ما: اگر برای تعمیرات و برقکاری ساختمان خود نیاز به برقکار دارید، کافیست به صفحه شماره تلفن برقکار ما مراجعه کنید و از تعمیرکاران ما راهنمایی بخواهید.

استاندارهایی که یک برقکار حرفه ای ساختمان باید رعایت کند!

یک برقکار ساختمان حرفه ای برای اینکه نتیجه مطلوبی از عملکرد خود بگیرد و همچنین دچار آسیب نشود، باید قوانین و نکاتی را مد نظر داشته باشد که به شرح زیر است:

استاندارد بودن فیوزها

فیوزها در قسمت‌های مختلفی از ساختمان نصب می‌شوند. اگر بخواهیم از استاندارد بودن فیوزها مواردی را ذکر کنیم، می‌توان به: فیوز روشنایی 10 آمپر، فیوز پریزها 16 آمپر، فیوز کنتور 25 آمپر و فیوز اصلی ساخاتمان که باید 20 آمپر باشد، اشاره کرد.

سیم کشی درست برای وسایل برقی

یک برقکار حرفه ای ساختمان باید بداند، شخصی که قرار است در این مکان سکونت کند، وسایل برقی خود را در کدام قسمت‌ها قرار می‌دهد. مثلا برقکار ساختمان باید بداند که جای یخچال، گاز، ماشین لباسشویی و دیگر وسایل در کدام قسمت قرار می‌گیرد. وی باید طوری پریزها را نصب کند که نیاز به سیم‌های سیار نباشد. تعداد این پریزها زیاد باشد بهتر است.

برقکار ساختمان

رعایت فاصله‌ها در سیم کشی

منظور از رعایت فاصله سیم کشی این است که، برقکار ساختمان باید: فاصله بین پریزها تا کف زمین را 30 الی 40 سانتی‌متر، فاصله کلیدها تا سطح زمین را 110 الی 120 سانتی‌متر و فاصله آویزهای لامپ تا سقف را 30 الی 50 سانتی‌متر در نظر بگیرد. یک برقکار ساخنمان رفع اتصالی باید نسبت به سیم کشی ساختمان و تاسیسات آن اطلاعات کاملی داشته باشد.

استاندار بودن سطح مقطع سیم ها

 1. سیم‌های روشنایی: 1.5 میلی‌متر
 2. سیم‌های پریز: 2.5 میلی‌متر
 3. سیم‌های اصلی برق: 4 میلی‌متر
 4. سیم‌های کولر آبی: 2.5 میلی‌متر
 5. سیم‌های کولر گازی: 4 میلی‌متر

انشعاب ها

کافی بودن ظرفیت انشعاب کنتور جهت حفاظت از وسایل برقی؛ یعنی زمانی که جریان الکتریکی شدت گرفت، ولتاژ کم نشود. انشعاب‌های داخلی باید زیاد باشند. در انتخاب انشعاب داخلی نیز باید دقت داشت تا درصورت سوختن یک فیوز، برق‌های دیگر ساختمان قطع نشوند. در هر منطقه‌ای از پایتخت که باشید، برای رفع مشکلات برق ساختمان می‌توانید درخواست اعزام برقکار شبانه روزی شرق تهران و یا مناطق دیگر را به تهران برقکار بدهید.

نکاتی در نقشه کشی کلیدها و پریزها

برقکار ساختمان

زمانی که حرف از نقشه کشی برق ساختمان زده می‌شود، منظور چگونگی ترسیم محل قرار گرفتن کلیدها، پریزها و لامپ‌ها می‌باشد. همچنین مشخص یا در واقع پیش بینی می‌شود که وسایل برقی منزل در کدام قسمت‌ها قرار می‌گیرند تا در آن نواحی از کلیدها و پریزهای بیشتری استفاده شود. اما نکاتی نیز در این زمینه باید رعایت شوند که به آن‌ها اشاره کرده ایم:

 • قرار دادن جعبه تقسیم در مکان‌های مناسب، طوری که باعث بهم ریختن نمای ساختمان نشود. ولی می‌توان آن را در ارتفاع 50 متری سقف قرار داد.
 • تا حد امکان، کلیدها باید در دسترس و جلوی چشم باشد که شخص راحت به آن‌ها دسترسی داشته باشد. طوری که هنگام تاریکی یا قطعی برق چندین دقیقه دنبال کلید نگردد.
 • سیم‌های تلفن باید جدا و مرتب در لوله قرار بگیرند.
 • مکان‌هایی که لوله‌های برق ساختمان در آنجا قرار گرفته اند، نباید به بنای ساختمان آسیبی وارد کند.
 • سیب‌های آنتن و تلوزیون باید در لوله‌های جدا قرار گیرند.
 • لوله‌ها می‌بایست زیر گچ قرار گیرند.
 • اگر سیم‌ها از کف زمین عبور کنند، باید از لوله‌های پلاستیکی یا فولادی اسفاده کرد.
 • پریزهای ایجاد شده در سرویس‌های بهداشتی باید دارای درپوش باشند تا آب به داخل پریز نفوذ نکند.
 • کابل‌های برق هرگز در کف حمام و دیگر مکان‌های مرطوب نصب نشوند.
 • برای راه اندازی هود در آشپزخانه‌ها، می‌توان یک سیم نول و یک سیم فاز از پریز اوجاق گاز گرفته شود.

قیمت برقکار ساختمان در تهران

طبق آمارهای گرفته شده، قیمت سیم کشی و برقکشی مکان‌های مختلف ساختمان و منزل، توسط یک برقکار حرفه ای ساختمان، تقریبا بین 50,000 تومان تا 500,000 تومان در نظر گرفته شده است. اما در کل، دستمزد یک برقکار ساختمان بستگی به کارهای مختلفی که انجام می‌دهد دارد. مثلا: متراژی که در آن، برقکاری و سیم کشی انجام می‌دهد، تعداد کلیدها و پریزها و مواردی از این قیبل.

شما می‌توانید با مشاوره گرفتن از همکاران ما، هم از قیمت دقیق برقکاری یک برقکار حرفه ای ساختمان مطلع شوید و هم در صورت تقاضا، برای شما در هر ساعت شبانه روز یک برقکار حرفه ای ساختمان فرستاده می‌شود تا مشکلتان را رسیدگی کند. تهران برقکار در هر ساعتی با اعزام برقکار شبانه روزی تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

ما در این مقاله سعی کردیم تا شما را با اصول اولیه کار برقکار حرفه‌ ای ساختمان و نکاتی که باید رعایت شود، آشنا کنیم. در آخر باز هم تاکید می‌کنیم که اگر تخصصی در سیم کشی و برقکاری ندارید، هرگز به دنبال حل مشکل نروید و سریعا با یک برقکار حرفه‌ ای ساختمان تماس بگیرید. در نهایت از خطرات احتمالی دور می‌مانید و خیالی آسوده دارید.

برقکاری ساختمان یکی از کارهایی است که اگر بدون تخصص و مهارت انجام شود، ممکن است آسیب‌های مالی و حتی جانی زیادی در پی داشته باشد. امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و گره خوردن زندگی‌ با وسایل الکترونیکی و برقی، نیاز به برق کار ماهر در همه جا احساس می‌شود. یکی از خدمات محبوب تهران برقکار ، ارائه سرویس‌های برقکاری مانند اعزام برقکار ساختمان در تهران است.

برای ثبت سفارش سرویس برقکاری می‌توانید بر روی عبارت «شروع کنید» در همین صفحه کلیک کنید و مراحل سادۀ ثبت سفارش را طی کنید تا متخصصین تهران برقکار برای ارائه خدمات به شما اعلام آمادگی کنند. در این مرحله شما می‌توانید در خصوص روند انجام کار و هزینه آن بصورت رایگان مشاوره بگیرید. ثبت سفارش در تهران برقکار رایگان است و درصورت عدم توافق با متخصصین می‌توانید سفارش خود را لغو کنید.

برقکاری ساختمان شامل چه خدماتی است؟

برقکاری، طیف وسیعی از خدمات را شامل‌ می‌شود. برخی ار مهم‌ترین خدمات این سرویس عبارتند از:

 1. نصب و تعمیر تابلو برق‌های سه فاز و صنعتی
 2. نصب و تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای
 3. سرویس آسانسور
 4. سیم کشی ارت
 5. سیم کشی تلفن
 6. سیم کشی و برقکاری
 7. نصب و تعمیر سنسور و تایمر مشاعات در ساختمان
 8. طراحی و علامت گذاری جعبه فیوز
 9. نصب و تعمیر کرکره برقی
 10. نصب و تعویض کلید و پریز
 11. نصب آنتن مرکزی دیجیتال
 12. نصب دزدگیر منزل و ادارات
 13. نصب ژنراتور و برق اضطراری
 14. نصب لوستر و خدمات روشنایی
 15. ارائه خدمات برقکار ساختمان درجه 1 و برق کار ساختمان درجه 2
 16. نصب و تعمیر محافظ برق
 17. نصب و تعمیر آیفون تصویری
 18. برقکاری ساختمان هوشمند
 19. نصب و تعمیر فن‌های تهویه
 20. نصب و تعمیر جک درب پارکینگ
 21. نصب و تعمیر دوربین مداربسته
 22. برقکاری صنعتی برای سیستم‌های پیچیده در کارخانه‌ها و مراکز تولیدی
 23. برق کاری مدرن برای ساختمان‌های جدید

البته سرویس برقکاری ساختمان تهران برقکار فقط به این موارد محدود نمی‌شود و طیف وسیعی از خدمات را دربر می‌گیرد. شما می‌توانید با ثبت سفارش، از برقکاران تهران برقکار برای رفع مشکلات ساختمان خود کمک بخواهید و سیمکشی ساختمان خود را با مناسب‌ترین قیمت به ما بسپارید.

به دلیل اینکه ماهیت مشکلاتی مانند اتصالی برق ساختمان اورژانسی است و باید در اولین فرصت اقدام به حل آن کرد؛ شناخت برقکاری فوری، مورد اعتماد و ماهر دشوار است. ما در تهران برقکار با بکا‌رگیری نیروهای ماهر و متخصص، خدمات سیمکشی و برقکاری ساختمان تهران و دیگر شهرهای ایران را به صورت گسترده پوشش می‌دهیم.

هزینه برقکاری ساختمان

هر ساختمانی سالانه حداقل یکبار به خدمات مختلف برقکاری نیاز پیدا می‌کند. با توجه به خطراتی که ممکن است در ارتباط با برق وجود داشته باشد، تنها استفاده از افراد ماهر برای برقکاری توصیه می‌شود. اگر دنبال استخدام برق کار ساختمان هستید یا می‌خواهید از قیمت برقکاری ساختمان مطلع شوید استفاده از وبسایت تهران برقکار بهترین راهکار است.

تهران برقکار با ارائه خدمات جامع در زمینه برقکاری ساختمان و مزایایی همچون قيمت برقكاری ساختمان مناسب، اطمینان از مهارت متخصصان و در نهایت دسترسی فوری و گسترده به همه مناطق، انتخابی ایده‌آل برای انجام برق کشی ساختمان شماست.

هزینه برقکاری یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها در انتخاب برق کار یا شرکت ارائه دهنده خدمات برقکاری است. با توجه به نبود قیمت مصوب برای اکثر خدمات برقکاری، ممکن است افراد مختلف، هزینه‌های متفاوتی را برای ارائه خدمات اعلام کنند و این پیدا کردن یک برقکار ارزان و ماهر را سخت می‌کند.

این معضل در شهر تهران بیش از سایر مناطق ایران وجود دارد. به‌عنوان مثال قیمت برقکاری ساختمان در تهران کاملا متغیر است و افراد ماهر با توجه به مهارت و سابقه کاری خود، مبالغ مختلفی را به کارفرما اعلام می‌کنند.

یکی از ویژگی‌های تهران برقکار ، مشخص بودن هزینه خدمات قبل از انجام کار است. همچنین قیمت‌گذاری خدمات در آن با رویکردی کاملا اقتصادی و منصفانه انجام می‌شود و فضای رقابتی ارائه خدمات باعث می‌شود کار شما با کمترین قیمت ممکن انجام شود. به عنوان مثال شما می‌توانید قیمت برقکاری ساختمان بر حسب متر را توسط برق کار ساختمان متخصص تهران برقکار بپرسید.
* هزینه‌های برقکاری ساختمان می‌تواند بسته به شهر محل اقامت شما متفاوت باشد.

** لازم به ذکر است با توجه به تغییرات قیمت‌ها، باید قیمت کل را قبل از قطعی کردن سفارش با متخصص هماهنگ کنید.

مهارت برقکار

از آنجایی که برقکاری، کار بسیار حساس و پیچیده‌ای است و یک خطای کوچک می‌تواند خسارات‌ جانی و مالی زیادی به بارآورد، انتخاب تکنسین مجرب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. دارا بودن دانش فنی کافی برای یک برقکار ضروری است؛ همچنین قدرت حل مسئله و تشخیص بالا، مهارت در نقشه خوانی و برخورد مناسب با مشتری، مهم‌ترین ویژگی‌هایی هستند که یک برقکار حرفه‌ای باید از آنها برخوردار باشد. تمام متخصصین تهران برقکار داری مدارک مرتبط از سازمان و فنی حرفه‌ای و سال‌ها تجربه در زمینه برقکاری ساختمان هستند.

مهارت‌های برقکار سیار حرفه‌ای

برقکار ساختمان معمولاً با تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز خود، به منازل و محل کار مراجعه می‌کنند و خدمات مختلفی را در زمینه برق‌رسانی ارائه می‌دهند. برای تبدیل شدن به یک برق کار سیار، داشتن مهارت های مانند دانش و مهارت کافی در برقکاری ساختمان، توانایی تشخیص و رفع عیب در سیستم، توانایی کار در ارتفاع و آشنایی با مقررات ایمنی زیر ضروری است.

وظایف برقکار سیار می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • نصب و راه اندازی تجهیزات برقی
 • تعمیر و نگهداری تجهیزات برقی
 • رفع عیب و ایراد در سیستم برق
 • سیم کشی ساختمان
 • نصب و راه اندازی سیستم روشنایی
 • نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق
 • نصب و راه اندازی سیستم دوربین مداربسته
 • نصب و راه اندازی سیستم صوتی و تصویری

مزایا و معایب استخدام برق کار سیار ساختمان

مزایا برق کاری سیار شامل موارد زیر است:

 • درآمد بالاتر نسبت به برقکاران شاغل در شرکت ها و سازمان ها
 • آزادی عمل و استقلال بیشتر
 • امکان انتخاب مشتریان و پروژه های مورد علاقه

معایب یک برق کار سیار بدون پشتیبانی:

 • نیاز به سرمایه اولیه برای خرید تجهیزات و ابزار
 • احتمال مواجهه با خطرات ناشی از کار با برق
 • نیاز به سابقه کار و مهارت کافی برای جذب مشتریان
 • پیچیدگی در نحوه دریافت مجوز

برای دریافت مجوز برقکار سیار، باید دوره های آموزشی لازم را در مراکز معتبر آموزش فنی و حرفه ای سپری کنید و در آزمون مربوطه قبول شوید. پس از دریافت مجوز، می توانید در زمینه برقکاری فعالیت کنید. این حرفه یکی از مشاغل پردرآمد و جذاب در زمینه فنی و مهندسی است. این شغل برای افرادی که به کار با برق علاقه مند هستند و به دنبال استقلال و آزادی عمل هستند، گزینه مناسبی است و وب سایت تهران برقکار بهترین تکنسین‌های برقکاری ساختمان را در اختیار دارد.

برقکاری صنعتی

برقکاری صنعتی شامل برق سه فازی است در که در کارخانجات و مراکر صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از برق‌ سه فاز برای روشن، خاموش و و کنترل کردن تجهیزات و تاسیسات صنعتی استفاده می‌شود. برق صنعتی شامل دو دستۀ برق صنعتی درجه یک و برق صنعتی درجه دو است. تیم برقکاران صنعتی تهران برقکار با اعضایی مجرب و ابزارآلات مدرن آماده ارائه خدمات در زمینه برق صنعتی به شرکت‌ها، کارخانجات و سوله‌های صنعتی هستند.

برقکار ساختمان درجه 2

با توجه به اهمیت برق‌کشی در ساختمان برای برطرف‌کردن مشکلات برقی ساختمان نمی‌توانید به هر تعمیرکار برق ساختمانی اعتماد کنید. آنچه یک متخصص و برقکار ساختمان برای حفظ ایمنی خانه‌های شما نیاز دارد، تجربه سیم‌کشی و برقکاری ساختمان، آشنایی با ملزومات برقی، مهارت در نقشه‌خوانی و نقشه‌کشی، آشنایی با تمام علائم نقشه‌ها و ادوات برقی، تجربه نصب مدار اتاق‌خواب و نصب کلید و پریز و از همه مهم‌تر آشنایی کار با برق تک‌فاز و سه فاز است.

در درخواست برقکار آنلاین باید حواستان باشد برقکاری که به خانه مراجعه می‌کند، دانش برقکاری ساختمان درجه 2 را داشته باشد و بتواند سیم‌کشی درستی در خانه اجرا کند. همان‌طور که می‌دانید برق‌کشی ساختمان یکی از مهم‌ترین کارهایی است که در یک ساختمان انجام می‌شود و اگر تمام اصول و استانداردهای تعریف‌شده در این فرایند رعایت نشوند، احتمال بروز حوادث خطرناکی مانند آتش‌سوزی در اثر اتصال برق رخ دهد.

معمولا زمانی به کمک برق کار فوری احتیاج دارید که یک مشکل جدی برای برق ساختمان پیش آمده و باید هر چه سریعتر این مشکل را برطرف کنید؛ پس حواستان باشد این عجله به تخصص و دانش برق کار برتری نداشته باشد. به‌همین دلیل است که در تهران برقکار فرایند امتیازدهی به هر کارشناس در نظر گرفته شده است تا شما بتوانید با توجه به امتیاز هر کارشناس و نظراتی که مشتری‌های قبلی ثبت کرده‌اند، تخصص و مهارت کارشناس‌ها را ارزیابی و بهترین را برای خانه خود انتخاب کنید.

 مزایای برقکاری ساختمان در تهران برقکار

 •  ارائه سرویس در محل در کمترین زمان ممکن با هزینه‌ی منصفانه و اقتصادی
 • امکان ارائه‌ی فاکتور معتبر از طرف نیرو
 • امکان مشاهده‌ی نظرات و آگاهی از تجارب سفارش دهندگان قبلی برای سنجش عملکرد و انتخاب نیرو
 •  پاسخگویی  12 ساعته سریع و بدون وقفه‌ی تیم پشتیبانی به شکایات در تمام روز‌های هفته حتی در ایام تعطیل
 • باتوجه به اهمیت ویژۀ سرویس برقکاری و خطرات احتمالی، تمامی متخصصین بیمه هستند؛ بنابراین در صورت بروز سانحه یا خسارت تمام هزینه‌ها توسط شرکت‌های بیمه معتبر پرداخت خواهد شد.

سلامت و صلاحیت اخلاقی نیرو‌ها درر مجموعه تهران برقکار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل تمامی متخصصین تهران برقکار موظف به ارائه‌ی گواهی عدم سوء پیشینه هستند.

در دسترس بودن خدمات برقکاری ساختمان

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در برقکاری، دسترسی سریع به برقکار است. به عنوان مثال قطع شدن ناگهانی روشنایی منزل در شب یا بسته نشدن درب پارکینگ موضوعی نیست که بخواهید پیگیری و رفع آن را چند روز به تعویق بیاندازید. بنابراین شما نیاز به یک برق کار دارید که با تجهیزات کامل سریعا در محل حاضر شده و با اقدامات لازم مشکلات مربوطه را حل کند.

در واقع از مهمترین مزایای تهران برقکار ، گستردگی نیروها در سطح کشور و خدمت رسانی وسیع در این پلتفرم است. تهران برقکار در تهران نیز برای مناطق مختلف، به صورت فوری نیروی برق کار اعزام می‌کند تا افراد در هر منطقه‌ای که هستند دسترسی یکسانی به خدمات برقکاری داشته باشند. به عنوان مثال برقکار ساختمان تهرانپارس، تهرانسر، جردن و دیگر مناطق 22 گانه تهران به سرعت در دسترس شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

برای استخدام برق کار ساختمان در تهران و شهرستان‌ها کافی است از اپلیکیشن یا وبسایت تهران برقکار استفاده کنید و یا با شماره تلفن 1471 تماس بگیرید و از منصفانه‌ترین دستمزد برقکاری ساختمان بهره ببرید.

درخواست آنلاین و فوری برقکار

بروز برخی مشکلات در ساختمان مانند پریدن فیوز برق، نیاز به تخصص یک برقکار ماهر دارد تا بتواند علت این نوع مشکلات را تشخیص داده و در کوتاه‌ترین زمان، جریان برق را در خانه برقرار کند. بهترین راهکار برای این شرایط درخواست کمک از تهران برقکار برای برق کار فوری است که در کمترین زمان می‌توانید بهترین برق کار را انتخاب کنید.

مهم نیست کدام منطقه از تهران ساکن هستید، اگر به دانش یک برق کار احتیاج داشته باشید می‌توانید در کمترین زمان درخواست برق کار تهران را در تهران برقکار ثبت کنید، توضیحی کوتاه از مشکل پیش آمده، بیان کنید و با چند کارشناس درباره هزینه و نوع خدمات برقکاری ضروری، صحبت کنید، در نهایت با توجه به امتیاز کارشناس‌ها با بهترین برق کار در تهران برای برطرف‌کردن مشکل برق ساختمان هماهنگ کنید.

خدمات برق کاری ساختمان

در تهران برقکار خدمات متنوعی در زمینه برق‌کشی ساختمان به شما ارائه می‌دهیم. به بیان ساده‌تر، هر مشکلی که برای برق آپارتمان یا شرکت پیش آمده باشد و برای برطرف‌کردن آن به تخصص برق کار احتیاج داشته باشید، کافی است درخواست برقکار آنلاین را در تهران برقکار ثبت کنید و زمان مراجعه کارشناس را تعیین کنید. برق کار تهران در تهران برقکار در همان زمانی که تعین کرده‌اید به محل مراجعه می‌کند.

در تهران برقکار برای اطمینان خاطر شما این امکان را در نظر گرفته‌ایم که با چند کارشناس برق صحبت کنید، مشکل برق‌کشی ساختمان را مطرح و علت را از آن‌ها بپرسید. هر کارشناس موظف است خدماتی که شما به آن نیاز دارید را توضیح داده و هزینه تقریبی تعمیرات برقی ساختمان را به شما اعلام کند و درنهایت این شما هستید که می‌توانید بهترین برق کار ساختمان را انتخاب کنید. تمام فرایند ثبت درخواست برق کار فوری در تهران برقکار رایگان است و تا مرحله انجام خدمات سیم‌کشی توسط کارشناس، هیچ هزینه‌ای برای شما ندارد.

ثبت درخواست سرویس

برای ثبت سفارش و انتخاب متخصص از تهران برقکار می‌توانید از سه روش زیر استفاده کنید:

ثبت سفارش برق کار از سایت

 • مرحله اول: خدمت درخواستی خود را مشخص کنید. سیم کشی ساختمان، تلفن، تجهیزات روشنایی، آنتن مرکزی و گیرنده‌های دیجیتال، سیستم امنیتی، آیفون و…
 • مرحله‌ی دوم: در این مرحله کادری برای توصیحات تکمیلی به شما ارئه می‌شود که می‌توانید مشکل خود را به طور کامل در آن شرح دهید. این کادر به متخصص نشان داده می‌شود.
 • مرحله سوم: در این مرحله می‌توانید زمان حضور متخصص برق کار را در محل تعیین کنید. برای رفتن به مرحله بعد باید در سایت تهران برقکار ثبت نام کرده یا وارد حساب کاربری خود شوید.
 • مرحله جهارم: در این مرحله با وارد کردن آدرس دقیق ثبت نهایی سفارش جهت برق کاری انجام می‌شود.

ثبت سفارش تلفنی برق کاری ساختمان

در صورت عدم دسترسی به اینترنت، از طریق شماره 09127525773 می‌توانید به صورت تلفنی سفارش برق کاری را ثبت نمایید. پشتیبانان ما در تمام روزهای هفته از ساعت 8 صبح تا 9 شب در خدمت شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *